Choco Lite - práceZkuste on-line vyhledávání “výhody potravinových doplňků” a podívejte se, jak mnoho hitů dostanete. Víc než milion, víc, než si dokážeš přečíst za celý život! Ještě horší je, že pokud jste se pokusili Choco Lite číst ze všech těchto webových stránek, byste najít spoustu konfliktních informací a prostě hype. Abyste se dostali k pravdě, budete muset provést vyšetřování, pravidelné “vyšetření výživové scény”.

Zde je nejlepší způsob, jak se zaměřit na kvalitní informace: dělat to nejlepší, aby se původní vědecké literatury. Vědci kontrolu kvality informací, které jde do jejich odborných časopisech v procesu “peer review”. Když papír je předložen recenzovaný časopis, článek není přijat, dokud nebudou Choco Lite mít aspoň 3 “vrstevníky”, vědců, kteří sdílejí znalosti v oblasti, ke schválení pro publikaci. Toto přísné hodnocení, spolu s journal editors’, pomáhá zajistit, že pouze ty nejlepší a nezkreslené informace jde do vědecké literatury.

Choco Lite – komentáře, online

Nalezení recenzovaných vědeckých článků.

Zde je jeden z nejjednodušších způsobů, jak zmenšit on-line vyhledávání recenzovaných vědeckých časopisech: jít přímo do odborných databází v Národní Knihovně Medicíny se konalo v National Institutes of Health. Tato Choco Lite komentáře informace je zdarma ke stydké, a každý, kdo s on-line počítač může udělat vyhledávání existuje Jen Google “PubMed” a první věc, která přijde, až se dostanete na vyhledávací stránku pro tuto databázi. Pokud budete hledat zde na “výhody potravinových doplňků”, budete ořezávat své hity, více než milion z vašeho Google vyhledávání na asi 1200 vysoce kvalitní hity články z vědecké literatury.

Ve skutečnosti čtení těchto profesionálních článků z vědecké literatury může být mnohem těžší dělat. Za prvé je povahou vědeckého výzkumu a výzkumných pracovníků nesouhlasit s tím, jak interpretovat fakta, která odhalují. Za druhé, výzkumná zjištění o zdravotních přínosech doplňků jsou jen kousky propracované skládačky, která je zdraví. Někdy se jednotlivé kousky skládačky komentáře Choco Lite prostě nezdá se, že zápas až na první, až se více se naučil, aby se to lépe pochopit. Mezitím, jak vědecký dialog pokračuje v odborných časopisech, čtenář se stává docela zmatený tím vším. Zde jsou některé způsoby, jak se dostat na nejlepší informace: vyhodnocení orgán vědci podání recenzovaný článek, a (moje oblíbené) držet přehled článků, které dávají větší přehled o aktuálních objevů.

Autoři revizních článků jsou často vyzváni, aby přezkoumali téma na základě úcty vědecké obce k jejich odborným znalostem a znalostem. Jejich recenze vám dá lepší přehled o tématu, které vás zajímá, aby se zabránilo natvrdlý-kostrbatý nové kousky puzzle, jak dorazí do vědecké literatury. Často recenze články vám mají dát Choco Lite online “meta-analýza” nebo statistickou analýzu nesčetné množství vědeckých poznatků s cílem dosáhnout konsensu pohled, vyhnout se hodně zmatku, který můžete získat z osobně vyhodnocování jednotlivých vědeckých zpráv sami. Takže když se budeš držet recenzí článků, ušetříš si spoustu frustrace.

Choco Lite - přísady

Hodnocení kvality vědeckého článku.

Hodnotit kvalitu článku našli ve vědeckém časopise, můžete je zhodnotit, když byl tento průzkum proveden, instituce, kde vědci dělali výzkum, a zdroj vědců financování jejich výzkumu. Abstrakty, nebo článek, recenze, které se objeví na vašem PubMed vyhledávání vám řekne, kdy a kde vědci dělali výzkum. Obecně řečeno, více nedávný výzkum, online Choco Lite tím spolehlivější závěry vyvozené z výsledků, protože obecných vzorců zdraví se stává více jasné, s časem a vědecké úsilí. Výzkum pocházející z univerzit nebo národních zdravotnických institutů je nejpravděpodobnější nezaujatost a nejvyšší kvalitu.

I když očekáváme, že v akademických laboratořích, které nemají přímý peněžní zisk ze své práce, bude možné, že výzkum financuje někdy společnost. Chcete-li získat informace o zdrojích financování výzkumu, potřebujete úplný text článku. Zdroje financování jsou vždy uvedeny na konci článku a před uvedeným Choco Lite seznamem odkazů. Můžete se cítit pohodlně, pokud byl výzkum financován vládou NIH (Národní zdravotnické ústavy), NSF (Národní vědecká nadace) nebo USDA (Ministerstvo zemědělství USA). Pokud byl výzkum financován soukromě, výzkum může být stále platný, ale měli byste ho vzít s zrnkem soli. Jakékoli přílohy farmaceutické společnosti, aby nutriční doplněk, společnost, nebo dokonce organizace, která podporuje některé specifické zdravotní agenda někdy může nakazit závěry výzkumných pracovníků.

Choco Lite – efekt, jak používat

Stojí to za tu námahu?

Takže, v tuto chvíli, jste snížili rozsah svého vyšetřování z více než milion na asi 120 článků číst, mnohem zvládnutelnější situace! Choco Lite efekt Máte vyhnout prodeje humbuk z nutriční doplněk průmyslu s cílem získat na pravdě výhody potravinových doplňků. Můžete také vyhnout pochybné ne-říká společností, jako je farmaceutický průmysl, kteří mají zájem v tématu. Pamatujte, že si nemohou patentovat nutriční doplňky, a tak se na nutriční doplňkový průmysl dívají jako na své konkurenty. S trochou úsilí, můžete najít některé opravdu cenné a spolehlivé informace o tom, jak používat Choco Lite co funguje a co nefunguje pro zlepšení zdraví. I když to může vyžadovat určitou píli na vaší straně, vaše zdraví a peněženka bude mít prospěch na konci.

Potravinový doplněk je výrobek, který je určen k doplnění stravy a který obsahuje alespoň jednu z těchto složek: vitaminů, minerálů, bylin nebo jiných rostlinných látek, aminokyselin efekt Choco Lite a látek, jako jsou enzymy, tkáně orgánů, glandulars, metabolity, nebo kombinace těchto složek. Pokud se rozhodnete přijmout doplněk stravy, přečtěte si Dodatek štítek pečlivě. Štítek ukáže, kolik konkrétního vitaminu, minerál, botanický, nebo jiný je v každém doplňku stravy. Food and Drug Administration (FDA) a jeho Centrum pro Bezpečnost Potravin a Aplikovaná Výživa vyvinutá předpisy pro výrobce s cílem pomoci spotřebitelům činit Choco Lite jak používat informovaná rozhodnutí při výběru potravinových doplňků. Výrobci jsou povinni zajistit, aby jejich doplňky fakta štítku a seznamu složek jsou přesné, že dietní ingredience jsou bezpečné, a že obsah odpovídá množství deklarované na etiketě.

Choco Lite – vedlejší účinky, kontraindikace

Zde jsou informace, které musí být na etiketě doplněk stravy:
 • Popisný název produktu uvádějící, že se jedná o doplněk.
 • Název a adresa výrobce, balírny nebo distributora.
 • Choco Lite - kontraindikace Seznam každé složky Choco Lite vedlejší účinky obsažené ve výrobku, uvedený v pořadí převahy podle obecného názvu nebo vlastní směsi. Ingredience neuvedené na panelu faktů musí být uvedeny v prohlášení o jiné složce pod panelem.
 • Čistý obsah produktu.
 • Výrobce navrhl velikost servírování. Neexistují žádná pravidla, která by omezovala velikost porce nebo množství živiny v jakékoli formě doplňků stravy.
 • Informace o živiny, když jsou přítomny ve významném množství, jako jsou vitamíny A a C, vápník, železo a sodík, a procento Denní Hodnoty (% DV), kde za referenční byl stanoven–to je podobné živin uvedených v seznamu v panelu Nutriční hodnoty na obalech potravin. Denní hodnota je v podstatě stejná jako hodnota DRI (RDA nebo AI).
 • Všechny ostatní dietní složky přítomné Choco Lite vedlejší účinky v produktu, včetně bylin a aminokyselin-ty, pro které není Denní Hodnota byla stanovena.

Vícenásobné a jediné doplnění živin

Když si vyberete obecné multivitamin a multi-minerální doplněk, vezměme si ty, které nabízejí plné spektrum živin, kompletní spektrum vitamínů B-komplexu, a antioxidanty, jako je beta-karoten a vitamíny C a E. dobrým Choco Lite kontraindikace pravidlem je podívat se na denní hodnoty procento se pohybuje od 50 do 150 procent. Pokud má multivitamin některé, ale ne dost jiných vitamínů, můžete si vzít další dávky těchto konkrétních jednotlivých doplňků. Multivitamin obvykle neudrží dostatek vápníku. Kromě této základní multivitamin a minerální doplněk, možná budete chtít, aby se jednotlivé doplňky na podporu zdraví pro konkrétní podmínky. Být jisti, že nebudete užívat nadměrné množství nad to, co je již v základní doplněk, odečíst částku v základní doplněk z většího množství Choco Lite kontraindikace uvedených pro tento jeden doplněk. Rozdíl je částka jednotného dodatku, který musíte přidat. Například, pokud váš základní doplněk poskytuje 200 miligramů (mg) vápníku, byste jen 800 mg jednoho doplňku vápníku dostat 1000 mg vápníku denně.

Choco Lite – složení, přísady

Botanické látky běžné v doplňcích s vysokou účinností

Běžné bylinné doplňky se někdy nacházejí ve složení high-potency nebo zdravotní přínos specifické multivitamin a Choco Lite přísady minerální doplněk. Některé byliny jsou používány jako specifika a jsou přijímány na krátkou dobu nebo pouze v případě, že příznaky jsou přítomny. Některé bylinky jsou používány jako tonikum a jsou užívány dlouhodobě, někdy s krátkými přestávkami mezi. Pro více informací o používání bylin a jejich zdravotních výhod, přečtěte si o nich ze spolehlivého zdroje a pak diskutovat s vaším lékařem. Informujte se!

Zde je několik běžných bylin a jejich jedinečné vlastnosti, které můžete najít ve své doplňky:
 • Ginkgo Biloba (ginkgo Biloba) je antioxidant a zlepšuje cirkulaci a paměť. Může interagovat s inhibitory monoaminooxidázy (MAO) a léky na ředění krve a může způsobit gastrointestinální potíže a bolesti hlavy.
 • Ženšen (Panax ženšen, P. quinquefolius) pomáhá zvyšovat energii, a používá se jako tonik pro únavu a atletické výkonnosti. Může zhoršit nežádoucí účinky stimulantů, přísady Choco Lite jako je kofein. Někteří lidé zažívají přehnanou stimulaci nebo žaludeční nevolnost při užívání této byliny. Vyhněte se této bylině, pokud máte vysoký krevní tlak, bušení srdce, nespavost, astma nebo vysokou horečku.
 • Choco Lite - jak používat Sibiřský ženšen nebo Eleuthero (Eleuthero senticosus) pomáhá zvyšovat energii a používá se jako tonik pro únavu a stres. Jeho použití může zvýšit účinnost a vedlejší účinky některých antibiotik.
 • Saw Palmetto (sernoa repens) je účinný v léčbě zvětšení prostaty Choco Lite přísady nebo benigní hyperplazie prostaty (BPH). Někteří lidé zažívají žaludeční nevolnost při užívání této byliny.
 • Echinacea (Echinacea augustifolia, e.pallida, e. purpurea) je známá svou schopností stimulovat obranu těla proti menším injekční lahvičce a bakteriálních infekcí, jako jsou nachlazení a chřipka. Osoby alergické na pyl jiných členů asterovy rodiny, jako je ragweed, mohou být také alergické na echinacea. Jeho použití může působit proti imunitně potlačujícím lékům.
 • Extrakt ze zeleného Čaje (Camellia Sinensis rostlin extract) přísady Choco Lite má antioxidační vlastnosti, zejména fytochemických epigallocatechin gallát (EGCG) a používá se jako tonikum.
 • Bodlák z mléka (Silybum marianum) je považován za chránič jater a léčitel a používá se jako tonikum z jater.
 • Black Cohosh (Cimicifuga racemosa) bylo prokázáno, že je účinný pro premenstruační a menopauzální příznaky, jako jsou návaly horka. Může způsobit žaludeční nevolnost. Těhotné a kojící ženy by se měly vyhnout užívání této byliny.