Deeper Gel-cenaNedávno jsem diskutoval o moderním zaujetí velikosti penisu a o tom, jak přehnané stereotypy způsobují, že se miliony mužů cítí trapně, Deeper Gel zahanbeně a přehnaně znepokojeni svým sexuálním výkonem.

V tomto článku se podíváme na vliv moderních médií na tento stereotyp a jak jsou muži využít chytrý obchodníci koupit produkty pro zvýšení své mužnosti.

S konstantní příval obchodníci propagují léky a výrobky pro zvětšení muž varhany “impress” jeho kamarád(s), mnoho lidí dostat myšlenku, že celý svět má určité požadavky na velikost očekává se, že setkat.

Podvod, kde koupit Deeper Gel

Část viny nesou i média. Zde Deeper Gel podvod jsou jen dva příklady.

Na konci roku 2012, respektovaný mediální výstup, Huffington Post UK použil pozoruhodný titulek, ” velikost penisu záleží… “i přesto, že “horké” Deeper Gel kde koupit výzkumná studie je vybavený jasně řekl, že většina žen se nestarají o velikost penisu.

Nedávno v dubnu 2013 prohlásila NBC News: “věda dokazuje, že ženy jako muži mají větší penisy.”Toto prohlášení je i kde koupit Deeper Gel přes jejich podvod Deeper Gel citovaný výzkum říká, že mezi třemi různými faktory:

  • poměr ramene a kyčle, výška a velikost penisu
  • velikost penisu představuje pouze 5% atraktivity člověka. (V případě, že jste přemýšlel, ramene k bokům tvoří 89%, zatímco výška účty pro 6%
  • a clear reminder for men to work out more!)

A co víc, v této konkrétní studii ženy zakládaly své názory po pohlédnutí na ochablé (ne erektivní) penisy.

Vydělávání peněz na mužské nejistotě

Pokud hledáte na internetu, najdete mnoho webových stránek a blogů, kde muži diskutovat a sdílet tipy, jak zvětšit své penisy, zejména délku. Není tedy překvapením, jak snadno lze muže využít pro pocit nejistoty.

Tento druh využití výsledků v boji proti podvodům a zneužívání, a oběti mají tendenci být příliš v rozpacích, aby si stěžují na úřady.

Přičemž letmý pohled na jakýkoli časopis nebo webové stránky, zjistíte, reklamy, které podporují různé způsoby, jak zvýšit velikost penisu.

Deeper Gel forum, česká republika

To může být některý z následujících:

Vývěva

Závaží na protažení penisu

Elektrické nebo magnetické přístroje pro” stimulaci ” růstu penisu

Prášky, náplasti, tajné vzorce nebo Deeper Gel forum exotické bylinky

Neexistuje žádný důkaz, že některý z těchto “nápravných opatření” funguje v dlouhodobém horizontu. Některé z nich, jako je vakuum a závaží, mohou dočasně protáhnout penis. Ale penis se vrací do původní velikosti. I přes jeho Deeper Gel česká republika nedostatečnou účinnost, někteří uživatelé vývěva cítit určitý pocit psychologické uspokojení, což naznačuje, že problém je více v hlavě než v přívěsku.

Co Může Váš Lékař Doporučit

 Kromě operace, jediné zařízení, které může mít forum Deeper Gel nějaký důkaz prodloužit penis je nastavovač penisu.  

 Nastavovač penisu působí tak, že česká republika Deeper Gel aplikuje trakční sílu, která se postupně zvyšuje časem. U jednoho konkrétního modelu (a podobně i u ostatních) je třeba nosit zařízení po dobu 6 hodin denně po dobu 6 měsíců.  

Podle hodnocení článku publikovaném v British Journal of Urology International 7. Května 2010, penis extender může prodloužit penis od 0,5 do 0,7 cm (1,3-1,8 cm). Všechny provedené studie však nemají vysokou kvalitu a žádné dlouhodobé negativní účinky tohoto protahování nejsou známy.

Deeper Gel nežádoucí účinky, komentáře

Operace je obvykle vyhrazena, pokud vůbec, pro erektivní penis Deeper Gel nežádoucí účinky velikosti méně než 3 palce, známý jako mikropenis. Ale tam může být chirurgické komplikace včetně znetvořený penis, infekce, další sexuální Deeper Gel komentáře problémy a smrt.

Pokud člověk skutečně má mikropenis, to je nejlepší, aby diskutovat o problému s lékařem. Ale pamatujte, muži, kteří mají postavený penis velikosti 2 palce, mohou mít velmi šťastný a uspokojivý sexuální život jen nežádoucí účinky Deeper Gel tím, že jsou sami sebou.

The Bottom Line on Penis Size

Erektivní velikost penisu větší než 3 komentáře palce je normální. Tvoje šance jsou taky. I když je menší než průměr, nemusí na tom záležet tolik, jak si myslíte.

Pokud se po přečtení tohoto článku jste stále obavy o své velikosti penisu, chci navrhnout pár věcí, které ve skutečnosti, BUDE váš život a váš sexuální život, více uspokojující.

Promluv si se svým partnerem. Začněte lépe komunikovat se svým partnerem o každodenních záležitostech. Jakmile se budete cítit bezpečněji ohledně věcí, které se ve vás příliš nedotýkají, můžete se otevřít více. Můžete být šťastně překvapen psychologickou intimitou a uspokojením, které dostanete ze sdílení svých obav. Váš partner to také ocení. Tohle ti určitě zahřeje sexuální život.

Jíst zdravě a dostat se do formy. Extra tuková podložka ve vaší stydké oblasti z nadměrné hmotnosti, kterou nosíte skrývá část vašeho penisu.

Online, názory Deeper Gel

Deeper Gel-komentářeLepší stravování a dostat se do formy cvičením vám Deeper Gel online pomůže ztratit další tkáň odhalit své pravé já. Jezení dobře a cvičení bude také Deeper Gel názory vypadat lépe a dát vám větší sílu a vytrvalost. Cvičení dokonce zvyšuje váš sexuální apetit a pomáhá okořenit vaše potěšení ze sexu.

Zastřihni si ochlupení. Vidím názory Deeper Gel stále více a více ochlupení u mých pacientů. Řekli mi, že se to jejich partnerům líbí nebo o to žádají. Kratší ochlupení odhaluje online Deeper Gel víc tvého mužství. To také dává jiný pocit, že můžete shledat sexy.

Poraďte se se svým lékařem nebo poradcem. Je běžné, že muži jsou nešťastní kvůli velikosti penisu. Velmi často po ujištění svého lékaře, že jsou normální, se cítí mnohem lépe. Váš lékař nebo poradce může mít také radu, jak lépe uspokojit svého partnera bez ohledu na velikost.

 Miluj se. Je možné, že úzkost o velikosti penisu odráží větší problém nemít dostatek sebeúcty. Jak se posílit pravou sebeúctou je nad rámec tohoto psaní. Ale jak můžete vidět zde, člověk se může cítit nedostatečný, i když neexistuje žádná skutečná nedostatečnost. Odráží to hlubší problém, na kterém se dá pracovat, aby byl váš život šťastnější a uspokojivější? Tohle je otázka, na kterou můžeš odpovědět jen ty.